Przedszkole Bajeczka

ul. Prawnicza 29 i 26, 02-495 Warszawa - Ursus

Co nas wyróżnia?

Bawimy, uczymy 22 lata

Od 2002 roku kontynuujemy misję zapewniania wysokiej jakości opieki i edukacji najmłodszym dzieciom.

Kadra

Tworzymy rodzinną, domową atmosferę, minimalizując stres związany z rozłąką z rodzicami.

Wzorowe przygotowanie do szkoły

Staramy się nie tylko przekazywać wiedzę, ale także rozbudzać ciekawość świata oraz rozwijać kreatywność.

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe, które zapewniają wszechstronny rozwój. Odkrywamy talenty i zainteresowania dzieci.

Język angielski

Nasze zajęcia wprowadzają dzieci w język poprzez zabawę, rozwijają podstawowe umiejętności komunikacyjne.

Integracja sensoryczna

Integracja sensoryczna to zajęcia, które rozwijają wrażliwość zmysłową u dzieci poprzez różnorodne bodźce i aktywności.

Adaptacja

Dzieci w przyjaznej atmosferze zapoznają się z rytmem dnia panującym w naszym przedszkolu.

Opieka specjalistyczna

Realizujemy opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju i orzeczenia o kształceniu specjalnym.

Konsultacje ze specjalistami

Raz w miesiącu konsultacje z; psychologiem, pedagogiem specjalnym, neurologopedą, terapeutą SI, terapeutą TUS

Place zabaw

Nasze przedszkole posiada własne place zabaw otoczone zielenią, które sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci.

Domowe, zdrowe jedzenie

Dbamy o zrównoważoną i różnorodną dietę, dostosowaną do potrzeb dzieci w różnych grupach wiekowych.

Edukacja przez zabawę

Stawiamy na metody nauczania, które sprawiają, że proces zdobywania wiedzy staje się fascynującą przygodą.

Podróże małe i duże

Podróże nie tylko poszerzają horyzonty wiedzy, ale także uczą dzieci otwartości na różnorodność, tolerancji i współpracy.

Imprezy okolicznościowe

Festyny rodzinne, występy dzieci na dużych scenach, zielone noce, dwudniowe wycieczki, bajki w wykonaniu rodziców.

Metody projektów

Metody projektów uwzględniające zainteresowania dzieci stanowią istotny element naszego podejścia do edukacji.

Od 2002 roku Przedszkole Niepubliczne Bajeczka w Warszawie na Ursusie jest miejscem, które kochają wszystkie dzieci!

Zapisy do przedszkola trwają przez cały rok kalendarzowy,

przyjmujemy dzieci według kolejności zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Od 2002 roku Przedszkole Niepubliczne Bajeczka w Warszawie jest miejscem, które kochają wszystkie dzieci!

Zapisy do przedszkola trwają przez cały rok kalendarzowy, przyjmujemy dzieci według kolejności zgłoszeń.

Od 2002 roku Przedszkole Niepubliczne Bajeczka

w Warszawie na Ursusie jest miejscem, które kochają wszystkie dzieci!

Zapisy do przedszkola trwają przez cały rok kalendarzowy,

Serdecznie zapraszamy!

przyjmujemy dzieci według kolejności zgłoszeń.

Jesteśmy instytucją, która uczy w sobie zarówno nauką, jak i zabawą, przekazując najmłodszym wszystko, co najlepsze. Nasze przedszkole (Ursus) ciągle współpracuje ze środowiskiem lokalnym Warszawy, instytucjami, fundacjami, organizacjami i strukturami samorządowymi działającymi na rzecz edukacji tak, by nasza wspólna działalność zmierzała do jak najpewniejszego wychowania, najlepszej opieki i skutecznej nauki dzieci. Do naszej placówki mogą należeć wszystkie dzieci. Niepubliczne przedszkole Ursus – Bajeczka wyróżnia się charakterem przedszkola stworzonego dla każdej pociechy.

Nasze przedszkole oddziałuje na dzieci tak, by wyrosły na ludzi twórczych, o szerokich i różnorodnych zainteresowaniach, o różnorodnych talentach i umiejętnościach. Poprzez wszystkie dostępne nam metody i formy oddziaływań stworzymy dzieciom bardzo dobre warunki rozwojów.

Dla „naszych” dzieci jesteśmy nauczycielami – przewodnikami. Przekazujemy im m.in. takie wartości jak: dobro, piękno, prawda.

Ściśle współpracujemy ze środowiskiem lokalnym, instytucjami, fundacjami, organizacjami i strukturami samorządowymi działającymi na rzecz edukacji tak, by nasza wspólna działalność zmierzała do jak najlepszego i najpełniejszego wychowania, opiekowania się dziećmi oraz ich nauczania.

Poznaj galerię naszych zdjęć

Napisz do nas!